Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Высоцкий»

22 січня 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Самий довгоочікуваний проект року!!! ПРЕМ'ЄРА унікальної програми!!!
Вистава, яка не залишить байдужими Ваші серця!
 
Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова.
Прем'єра! Живий звук!
22 січня місто Полтава театр ім. Гоголя 19-00
 
До дня народження Володимира Висоцького, 20 січня на сцені драматичного театру ім. Гоголя в 19-00 Полтавчани побачать дивовижну історію, музично-поетичну виставу «ПОРВАЛИ ПАРУС.ВЫСОЦКИЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленький вистава. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому вистава несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль-яскравий, вибуховий, емоційний.
 
Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, що пливе всупереч шторму і бурхливому вітру.
 
Вистава присвячена великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спеки вічно летючої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростій лінії долі «іноходця» 20-го століття. Спеціальна, унікальна програма вистави. Полтава одна з перших міст з якої почнеться Великий Гастрольний тур 2020 по містам України, 22 січня драматичний театр ім. Гоголя 19-00, Полтавчани побачать одними з перших найочікуванішу виставу року! Встигніть купити квитки! З нетерпінням чекаємо з Вами зустрічі наша дорога і улюблена ПОЛТАВА!
 
У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Рита Яшанова, Дмитро Жданов ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Высоцкий» відбудеться 22 січня 2020, 19:00, середа в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+