Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Tango Jazz & Astor Piazzolla / SPIEL DE TROIS

26 листопада 2019, 18:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музика танго... так просто, лаконічно, пристрасно, вишукано, запально, чуттєво, емоційно, виразно не можливо описати жоден інший концерт. А це, саме те, що ви почуєте і побачите на черговому музичному вечорі тріо "SPIEL DE TROIS" 
В програмі кращі зразки майстрів аргентинського танго (Carlos Gardel, Osvaldo Pugliese, Carlos Di Sarli та ін.). Окремим блоком прозвучать композиції генія "tango-nuevo" - ASTOR PIAZZOLLA. 
 
У складі тріо: 
Олександр Мовчан - акордеон; 
Дмитро Лазюка - Фортепіано; 
Інна Смирнова - скрипка. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Tango Jazz & Astor Piazzolla / SPIEL DE TROIS відбудеться 26 листопада 2019, 18:00, вівторок в Полтавський коледж мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма