Концерт "Все буде Italiano"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 17 БЕРЕЗНЯ 2023 18:00 НА 3 ТРАВНЯ 2023 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Дорогі друзі! Ciao! Привіт!
 
Полтавська обласна філармонія не тільки шанує своє - українське, але й пропагує найкращі зразки творчості світових композиторів і виконавців.
До Вашої уваги музичний проєкт з присмаком солоного морського бризу Середземномор’я «ВСЕ БУДЕ  ITALIANО».
 
Українці та італійці досить подібні за менталітетом. У цьому Ви зможете переконатися, відвідавши нашу програму, 5 травня о 18.00 за участю камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова, концертного ансамблю «Чураївна» та солістів філармонії. Завжди приємно зустрітися з улюбленими виконавцями, такими як лауреати міжнародних конкурсів Руслан Христиченко, Лідія Кретова, Лариса Борисенко, Ігор Година, Марина Ткаченко, Олег Павленко. Заслужені артистки України Тетяна Садохіна та Олена Шевченко
 
До зустрічі! Рrima di incontrarsi!

Придбати квиток на Концерт "Все буде Italiano" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "Все буде Italiano" відбудеться 3 травня 2023, 18:00, середа в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.